,

Pogoda nad morzem na lato 2023

Posted by

Mamy najnowsze prognozy pogody nad morzem na lato 2023. Sprawdź jaka pogoda nad morzem czeka nas w lipcu i sierpniu.

Jakie będzie tegoroczne lato nad morzem? Mamy już prognozy i są one bardzo korzystne. Wygląda na to, że przed nami cieple i słoneczne lato, z małą ilością opadów. Co najważniejsze po rekordowo ciepłej zimie, lato również nas nie zawiedzie.

Pogoda nad morzem czerwiec 2023

Zacznijmy od 6 miesiąca roku, chociaż warto również sprawdzić prognozę pogoda nad morzem majówka 2023. Pogoda nad morzem w czerwcu będzie typowo letnia, z dużą ilością dni słonecznych. Szczególnie wysokie temperatury mają pojawić się w drugim i trzecim tygodniu czerwca. Koniec miesiąca będzie chłodniejszy i bardziej deszczowy.

Pogoda nad morzem lipiec 2023

Początek lipca będzie chłodniejszy i deszczowy. Poprawy pogody należy spodziewać się po 7 lipca i wtedy wróci do nas prawdziwe lato. Na plaży będziemy mogli się wylegiwać aż do ostatnich dni lipca, gdy pogoda na kila dni zacznie przypominać tą z początku miesiąca.

Pogoda nad morzem sierpień 2023

Sierpień będzie bardzo podobny do lipca, a pochmurnym i chłodniejszym początkiem i deszczową końcówką. Jak na sierpień nad morzem, pogoda będzie wyjątkowo ładna. Należy spodziewać się sporo słońca oraz wysokich temperatur. Sierpień nad morzem to dobry termin na zaplanowanie urlopu nad morzem.