Festyn Komandosa od dzisiaj w Dziwnowie

Zlot wojsk specjalnych Dziwnów

Właśnie dzisiaj rozpoczyna się X Festyn Komandosa w Dziwnowie. Impreza, którą z pewnością warto odwiedzić, nawet jeżeli nie jest się fanem wojsk specjalnych.

Festyn Komandosa Dziwnów opis 

Impreza poświęcona jest wojskom specjalnym oraz tajnej jednostce LWP jaką był I Batalion Szturmowy. Do Dziwnowa przyjeżdżają żołnierze polskich jednostek specjalnych i prezentują swoje wyposażenie i umiejętności. Są też stoiska handlowe na których można kupić elementy wyposażenia wycofane już z armii. W trakcie festynu odbywają się również pokazy wyszkolenia m.in. skoki spadochronowe na rzekę. Dokładny program imprezy znajdziesz na stronie

Festyn Komandosa Dziwnów

Dodatkowo warto odwiedzić wystawę poświęconą historii Dziwnowa, która znajduje się przy ulicy Parkowej 6a. Tajemnice Dziwnowa mogą posłużyć za scenariusz dla kilku filmów sensacyjnych i szpiegowskich. Poznasz też tajemnice bursztynu bałtyckiego oraz sprawdzisz się w roli rozbitka. Nautica Park Dziwnów jest czynny w godzinach 10:30-18:00. Zwiedzanie z przewodnikiem trwa około godziny. Wejście o pełnych godzinach. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *